Życzymy wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom, aby święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. Życzymy, aby Zmartwychwstały Pan obdarzał każdego z nas, Swoim błogosławieństwem. Niech oddali od nas wszelkie przeciwności i udzieli Swoich darów. 

1. W Wielkanoc Msze św.:  o godz. 7:00 – z uroczystą procesją Zmartwychwstania Pańskiego, następne Msze św. o 10:00, 11:30, 18:00.

2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny wszystkie Msze św. tak jak w niedzielę. Przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na K.U.L.

3. Codziennie o godz. 15:00 Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

4. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania klas pierwszych w środę o godz. 19:00.

5. Przyszła Niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

6. Wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Grobu Pańskiego i dla najuboższych parafian składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

7. W przyszły piątek, z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Urszulę Jurek z domu Zdeb, śp. Jana Wróblewskiego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek, Msza Święta o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.