1. Dziś obchodzimy Niedzielę Biblijną rozpoczynającą Tydzień Biblijny. Gościmy w naszej wspólnocie misjonarzy ze Zgromadzenia Apostołów Nadziei w Nigerii – ojca Damiana Lanckowskiego oraz brata Sunday Emmanuela Igweze.

  2. Od dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w kościele codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy również mieszkańców wsi do gromadzenia sie przy figurach i krzyżach, nabożeństwa  na wsiach z kapłanem odbywać się będą o godz. 17:15 w następujących dniach: Jeziorki – 1, 11, 27 maja, Sławsko Dolne – 3, 8, 13 maja, Łąkie – 4, 14, 25 maja, Miradz – 5, 17, 26 maja, Młyny – 7, 18, 22 maja 

  3. We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski i Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte tak jak w niedzielę, o godz. 11:30 Msza Święta za Ojczyznę, Gminę i Miasto.

  4. 3 maja o godz. 18:00 Msza Święta w intencji maturzystów.

  5. W środę o godz. 17:00 Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.

  6. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, po Mszy Świętej spotkanie Żywego Różańca. O godz. 16:00 spowiedź dla dzieci I-Komunijnych oraz ich rodziców.

  7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 6:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej, księża udają się do chorych. O godz. 11:00 Uroczystość I Komunii Świętej.

  8. Za tydzień I niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe.

  9. W sobotę 4 czerwca organizujemy wyjazd na Lednicę, koszt wyjazdu 75 zł. Zapisy u ks. Daniela.

  10. Pragniemy powołać do istnienia męską różę różańcową 13 maja podczas nabożeństwa fatimskiego. Członkowie codziennie o dowolnej porze i miejscu odmawiają jedna dziesiątkę różańca w wyznaczonej intencji, wypraszając opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski. Zainteresowanych prosimy o kontakt w biurze parafialnym.