OGŁOSZENIA PARAFIALNE -22. V. 2022   r.

*** VI Niedziela Wielkanocna *** 

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
  2. W tym tygodniu wspominamy liturgicznie: we wtorek NMP Wspomożycielkę Wiernych, w czwartek św. filipa Neri.
  3. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni Krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące.
  4. W czwartek Dzień Matki, modlimy sie o Boże błogosławieństwo dla wszystkich mam a dla zmarłych o radość nieba.
  5. W piątek rozpoczyna sie nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Spotkanie pielgrzymów rowerowych w piątek na Mszy Świętej o godz. 18:00, po Mszy Spotkanie przy kawie na salce.
  8. W sobotę 28 maja zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na strzeleński Dzień Dziecka! Impreza ta rozpocznie się o godzinie 12:00 w naszych pięknych Ogrodach Norbertańskich. Wśród atrakcji będzie można znaleźć absolutną nowość na rynku rozrywkowym którą, jest Bubble Football – gra boiskowa podczas której dzieci wejdą do dmuchanych kul i będą rywalizować między sobą w grze piłkarskiej. Następną nowością będzie WaterBall – czyli zabawa w kulach wodnych. Zabawy dzieci będą nadzorowane przez profesjonalistów, dlatego nie ma się czego obawiać!, dodatkowo dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami czy też przejażdżki na koniach! Odbędzie się także wspólne muzykowanie dzieci i dorosłych z Panią Emilią Jackowską. W przerwie pomiędzy wybrykami na dzieci będą czekały pyszne przekąski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Strzelno, Dom Kultury w Strzelnie, Parafia Św. Trójcy, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelnie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.

Szczęść Boże!