OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5. VI. 2022   r.

*** Uroczystość Zesłania Ducha Świętego ***

  1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. O godz. 11:30 Msza Święta dziękczynna za opiekę nad społeczeństwem Gminy Strzelno. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do wieczornej Mszy Świętej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:45.
  3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła, Msze Święte o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, w naszej parafii doroczny Odpust. Suma odpustowa o godz. 11:30 którą odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Jarosław Słowy. Jest to druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona na cele inwestycyjne.
  6. Spotkanie przy grillu dla lektorów i ministrantów, w sobotę, o godzinie 19.00.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, które podsumuje pierwszy rok przygotowań, w sobotę o godz. 10:00
  8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania FESTUM rycerskiego połączonego z żywą lekcją historii a szczególnie: Panu Burmistrzowi, Zakładowi Aktywności Zawodowej z Przyjezierza, Domowi Kultury, Nadleśnictwu Miradz, Sklepowi Warzywnemu Państwa Kubiak, Aptece Romańskiej, Zakładowi Stolarskiemu Państwa Reinholz.
  9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Jerzego Kasprzyka. Tę duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.

Szczęść Boże!