1.        Dekretem Ks. Prymasa z dniem 01 lipca ks. Krzysztof Tarbicki proboszcz parafii w Strzelnie zostaje dodatkowo mianowany proboszczem Parafii pw. św. Ignacego Loyoli we Wronowach i z tymże dniem zwolniony z obowiązków proboszcza Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Wylatowie.
          2.        We Wronowach w ubiegły czwartek uroczyście pożegnano dotychczasowego proboszcza Ks. Tomasza Zakrzewskiego, wicedziekana strzeleńskiego. Bóg zapłać za okazaną Mu wdzięczność!
          3.        Msze Święte we Wronowach sprawowane będą wg następującego porządku: w niedzielę o godz. 8.30 i 10.00, w sobotę o 16.30od poniedziałku do piątku o 17.00.

          4.        Biuro parafialne w łączności z biurem w Strzelnie czynne od poniedziałku do piątku o godz. 10.00 do 11.00 oraz od 16.00 do 17.30, dodatkowo w piątek od 19.00 do 20.00, w sobotę od 10.00 do 11.00. Nr tel. do biura parafialnego w Strzelnie 52 318 92 81.
          5.        We Wronowach po Mszy św. wymiana tajemnic Żywego Różańca, w tym miesiącu proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże dla rolników na czas żniw.
          6.        Dzisiaj doroczny Odpust ku czci Matki Bożej Pani Kujaw w Markowicach. Suma Odpustowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Radosława Orchowicza o godz. 12:00.
          7.        Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
          8.        Za tydzień II niedziela miesiąca – składka na cele inwestycyjno – remontowe. Polecamy ją hojności Wiernych.
          9.        W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Irenę Gaszak, Leokadię Frankowską, Renatę Rogozińską, Czesława Jóżwiaka. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
      10.        Wszystkim Parafianom, Gościom odpoczywającym na wakacjach
i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

                                            Szczęść Boże!