1. Dziś II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na Mszy św. o godz. 11:30 liturgię Mszy ubogaci swoim śpiewem chór z parafii św. Józefa w Lublinie. Za tydzień w parafii we Wronowach III niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele remontowe w naszym kościele.
  2. Dzisiaj w Sanktuarium MB Pani Kujaw w Markowicach odpust chorych. Rozpocznie się on o godz. 15.00. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych (Ks. Bp Antoni Długosz – ok. 16.00).
  3. W tym tygodniu wspominamy liturgicznie: w poniedziałek święto św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w środę Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek św. Bonawenturę; w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  4. W środę przypada 13. dzień miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami w Kościele.
  5. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zachęcamy młodzież gimnazjalną i szkół średnich oraz starszych do takiej formy rekolekcji w drodze. W związku z organizacją pielgrzymek: pieszej oraz rowerowej prosimy Czcigodnych Parafian o wsparcie i pomoc.
  6. Przypominamy, że Msze Święte we Wronowach: w niedzielę o godz. 8.30 i 10.00, w sobotę o 16.30, od poniedziałku do piątku o 17.00.
  7. Polecamy prasę religijną – „Przewodnik katolicki”.
  8. Wszystkim Parafianom, Turystom i Gościom odpoczywającym na wakacjach oraz Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

                                  Szczęść Boże!