1. W parafii we Wronowach przypada III niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  2. W tym tygodniu wspominamy liturgicznie: w piątek jest święto św. Marii Magdaleny; w sobotę święto św. Brygidy – Patronki Europy.
  3. Nabożeństwa w ciągu tygodnia, po wieczornej Mszy św.: we wtorek do św. Józefa, w środę Nowenna do M.B.N.P., a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  4. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. W związku z pielgrzymkami pieszą oraz rowerową prosimy Czcigodnych Parafian o pomoc. Można do kancelarii parafialnej składać intencje, z którymi pielgrzymi piesi oraz rowerowi udadzą sie na Jasną Górę. Natomiast dnia 5 sierpnia, a więc w dniu, w którym wchodzi pielgrzymka piesza oraz wjeżdża na Jasną Górę pielgrzymka rowerowa, tradycyjnie organizowana jest również pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  5. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Ks. Daniel uda się z posługą sakramentalną do chorych, dziś od godz. 13:00. 
  6.  Informujemy już teraz, że w przyszłym tygodniu w poniedziałek tj. 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Jest to także dzień imienin ks. Proboszcza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Natomiast święcenie pojazdów odbędzie się w ostatnią niedzielę czyli 31 lipca. Święcenie rozpoczniemy od sobotniej Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę po każdej Mszy św. Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną jak co roku przeznaczone na potrzeby polskich misjonarzy „MIVA Polska”.
  7. Przypominamy o pielgrzymce do Grecji w terminie 11-19 października b. r.  Jest jeszcze kilka miejsc wolnych, można się zapisywać do 29 lipca. Zachęcamy do pielgrzymowania śladami św. Pawła. Szczegóły w kancelarii parafialnej albo bezpośrednio w biurze pielgrzymkowym „Arcus” w Bydgoszczy.
  8. Pielgrzymka autokarowa…           
  9. Polecamy prasę religijną – „Przewodnik katolicki”.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

                                            Szczęść Boże!