1. W dzisiejszą niedzielę na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa, święcenie pojazdów. Święcenie rozpoczniemy od sobotniej Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę po każdej Mszy św. Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną  jak co roku przeznaczone na potrzeby polskich misjonarzy „MIVA Polska”.
 2. W parafii we Wronowach odpust św. Ignacego Loyoli. Sumistą jest pochodzący ze Strzelna Ks. Przemysław Kubacz.
 3. W Kwieciszewie, pod przewodnictwem Ks. Prymasa, świętowane jest 500-lecie budowy kościoła, 400-lecie Konsekracji świątyni i odpust parafialny.
 4. W poniedziałek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bohaterach.
 5.  We wtorek, po mszy o godz. 7:00 rano, pod przewodnictwem ks. Marcina, wyrusza rowerowa pielgrzymka do Częstochowy. W związku z pielgrzymką, prosimy  Parafian o pomoc. Można do kancelarii parafialnej składać intencje, z którymi pielgrzymi  udadzą sie na Jasną Górę.
 6. Natomiast dnia 5 sierpnia (piątek), kiedy wchodzi pielgrzymka  piesza oraz wjeżdża na Jasną Górę pielgrzymka  rowerowa, tradycyjnie organizowana jest również pielgrzymka autokarowa, na powitanie pielgrzymów, która wyjedzie o godz. 6.00, powrót ok. godz. 21.00. Koszt wyjazdu 100 zł.
 7. W sierpniu nie będzie odwiedzin chorych w ramach pierwszego piątku miesiąca.
 8. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc trzeźwości.
 9. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17:30.
 10. Istnieje możliwość zamieszkania na plebanii we Wronowach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 11. W tym  tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Bożenę Gabryszak. Data pogrzebu zostanie podana. Tę duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
 12. Polecamy prasę religijną – „Przewodnik katolicki”.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

Szczęść Boże!