Życzymy wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom, aby święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. Życzymy, aby Zmartwychwstały Pan obdarzał każdego z nas, Swoim błogosławieństwem. Niech oddali od nas wszelkie przeciwności i udzieli Swoich darów.

 1. W Wielkanoc Msze św.:  o godz. 7:00 – z uroczystą procesją Zmartwychwstania Pańskiego, następne Msze św. o 10:00, 11:30, 18:00.
 2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny wszystkie Msze św. tak jak w niedzielę. Przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na K.U.L.
 3. Codziennie o godz. 15:00 Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
 4. Przyszła Niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego.  O godz. 15:00 nastąpi uroczyste  poświęcenie Krzyża na Placu Świętokrzyskim wraz z odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy: Jego wykonawcy Ryszardowi Panfilowi, Porannej Grupie Różańcowej, Karolowi Rakoniewskiemu, Danucie Popielewskiej, Władysławowi Krzyżanowskiemu, Wojciechowi Wojtasińskiemu, firmie Despol, Nadleśnictwu Miradz, Tomaszowi Patorze – dźwig, Jarkowi Piaseckiemu, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Strzelno, Burmistrzowi Dariuszowi Chudzińskiemu, Straży Pożarnej, Policji.
 5. Dziękujemy za przygotowanie palm na Niedzielę Palmową, Panu Jackowi Ignaczakowi za bratki na plac przed kościołem.
 6.  Dziękujemy ofiarodawcom na kwiaty do Grobu Pańskiego, w tym Panu Tomaszowi Jackowskiemu za gerbery, oraz hurtowni „Irys” za kalie.
 7. Dziękujemy za ofiary  dla najuboższych parafian, w tym sponsorom: Bank Spółdzielczy Strzelno – 1000,-zł, Bank Spółdzielczy Kruszwica – 500,-zł, Sanplast – 3000,-zł.
 8. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży dziękuje, za zebrane pieniądze z bierzmowania.
 9. W środę 12 kwietnia o godz. 14:00, modlitwa i złożenie kwiatów przy pomniku katyńskim w rocznicę zbrodni katyńskiej.
 10. Nadleśnictwo Miradz informuje o ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew pod nazwą „łączą nas drzewa” szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 11. W przyszły piątek, z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.