Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2014 r.

1. Dziś 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pana Jezusa – Matki Bożej Gromnicznej, na każdej Mszy św. poświęcamy gromnice.
  2. Juro wspomnienie Św. Błażeja, patrona chorób gardła. Na rannej Mszy Św. obrzęd nałożenia świec.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Msza Św. o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Św. spotkanie koła powołaniowego.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. O godz. 10:00 – Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania się sercu Bożemu. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i Honorowej Straży Serca Bożego.
  5. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16:30.
  6. W związku z 100-tna rocznicą chóru Harmonia i 10-tą rocznicą obecnie działającego chóru zapraszamy na koncert inaugurujący jubileuszowe obchody. Odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 11:30. W czasie koncertu kolędy i pastorałki wykona chór Harmonia i zespół wokalno-instrumentalny Lux Vera.
  7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Jana Brudzińskiego i Mikołaja Bultrowicza. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.