I Niedziela Wielkiego Postu 9.03.2014 r.

1. W Wielkim Poście:
  • We wszystkie niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  • W każdą środę Droga Krzyżowa dla Dzieci i Młodzieży o godz. 16:30, po Mszy św. Wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Droga Krzyżowa dla ogółu parafian w piątek o godz. 17:30, natomiast po Mszy św. nabożeństwo ku czci Krzyża Św.
  • Do skarbony na końcu ławek zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, natomiast do skarbonki pod chórem ofiary dla najuboższych parafian na Święta Wielkanocy.
  1. W czwartek 13 dzień miesiąca – pierwsza rocznica wyboru Papieża Franciszka, Różaniec Fatimski o godz. 17:30, natomiast po Mszy Świętej wieczornej kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego.
  2. Za tydzień niedziela Ad Gentes – dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na potrzeby misjonarzy.
  3. Klub Dobrego Rolnika w Strzelnie zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 17:00 na kolejne spotkanie w Muzeum Ottona i Bolesława. Gościem rolników będzie
  4. dr Wojciech Knieć – UMK Toruń – „Jak uczynić wieś dobrym miejscem do życia”.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy złożyli już ofiary na potrzeby kościoła w kopertach.
  6. Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach zaprasza na dzień otwarty 15 marca w godz. od 8:30 do 14:00. Szczegóły są wywieszone na plakacie w gablocie.
  7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie ś.p. Michalinę Urbańską i Jana Pawika. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.