V Niedziela Wielkanocna, 18.05.2014 r.

1. Dziś Rocznica I Komunii Św. dla kl. III na Mszy św. o godz. 11:30
  2. Nabożeństwa majowe, poświęcone Matce Najświętszej codziennie przed wieczorną Mszą św. o godz. 17:30.
  3. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  4. W czwartek kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Egzamin poprawkowy dla klas III Gimnazjalnych w środę po wieczornej Mszy Świętej.
  6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ministrantów i lektorów wraz z rodzicami w celu omówienia letniego wypoczynku.
  7. 7 czerwca organizowany jest wyjazd młodzieży na Lednicę. Zapisy u księży wikariuszy oraz katechetów w Gimnazjum.
  8. Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną, Kołem Gospodyń wiejskich Młyny Młynice oraz Klubem Europejskim przy Gimnazjum w Strzelnie organizują Piknik rodzinny – Letnie Spotkanie z Nauką w sobotę 24 maja w godz. od 16:00 do 20:00. W programie wiele atrakcji oraz możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły.
  9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Zbigniewa Liszewskiego oraz Urszulę Dopierała.