XXIII Niedziela Zwykła, 7.09.2014 r.

1        Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 1130 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 1800.

2        Jutro Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Dziś na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziarna.

3        Spotkanie I klas gimnazjalnych w poniedziałek na wieczornej Mszy Świętej, klas II gimnazjalnych we wtorek na wieczornej Mszy Świętej.

4        W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo ku czci  Krzyża Świętego.

5        W sobotę 13-tego dnia miesiąca  Różaniec Fatimski po Mszy Świętej wieczornej z procesją światła i figurą Matki Bożej w intencji Ojca Św.

6        Za tydzień II Niedziela miesiąca – zbiórka ofiar przeznaczona na cele inwestycyjne. Na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci klas III Szkoły Podstawowej, które w tym roku przyjmą I Komunię Świętą. W tym dniu również obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

7        W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Romana Witczaka oraz śp. Marcina Łukaszewskiego z ul. Topolowej, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek 9 września, Msza Święta o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na nowym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.