XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2015 r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjno – remontowe. Na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I – Komunijnych.
  2. Jutro o godz. 16:30 spotkanie klas III Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  4. W środę o godz. 19:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  5. W piątek o godz. 19:00 spotkanie duszpasterstwa młodzieży, zapraszamy młodzież która chciałaby się zaangażować do pracy na rzecz Światowych Dni Młodzieży.
  6. Katecheza przedmałżeńska w sobotę dla szkół ponadgimnazjalnych – o godz. 11:00 wszystkie trzy roczniki.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Bardzo proszę o uporządkowanie grobów na naszych cmentarzach oraz uregulowaniu pokładnego.
  8. 31 października (sobota) tradycyjnie w naszej parafii odbędzie się „Noc świętych”. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00, po Mszy Świętej procesja z relikwiami Świętych ulicami miasta na stary cmentarz. Zapraszamy dzieci przebrane za rycerzy i księżniczki. Tegoroczne hasło „Chrzest = Świętość”. Zapraszamy szkoły i organizacje pozarządowe.
  9. Młodzież chętna na wyjazd do Krakowa w lipcu 2016 r. na Światowe Dni Młodzieży może zapisywać się u Ks. Zbigniewa.
  10. Rodziny, które chciałyby przyjąć do swoich domów pielgrzymów z zagranicy, którzy przybędą na Światowe Dni Młodzieży mogą zapisywać się u Ks. Zbigniewa.
  11. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Stanisławę Rybską, śp. Jadwigę Włodawską, śp. Rozalię Pruczkowską, śp. Piotra Kociołł z Bławat, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, Msza Święta o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu, śp. Stanisława Kowalczyka z Jeziorek, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek, Msza Święta o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.