IV Niedziela Adwentu 20.12.2015 r.

1. Dziś po Mszach Św. czynne będzie biuro parafialne.
  2. Do skarbony pod chórem zbieramy ofiary dla najuboższych parafian na święta Bożego Narodzenia, natomiast w biurze parafialnym można nabywać opłatki, oraz świece Caritas na stół wigilijny.
  3. Do środy Roraty o godz. 18:00, w środę  zapraszamy dzieci z wypełnionymi planszami.
  4. Spowiedź Adwentowa dla chorych będzie w środę 23 grudnia po rannej
    Mszy św.
  5. Spowiedź w kaplicy w Łąkiem we wtorek o godz. 16:30.
  6. Okazja do spowiedzi w środę od godz. 17:00 do 20:00.
  7. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Do południa o godz. 7:00 rano Msza Święta, ostatnia okazja do spowiedzi świętej. Po południu o godz. 15:30 Uroczysta Msza św. Wigilii Bożego Narodzenia. Zapraszamy dzieci i osoby starsze. Po Mszy św. nastąpi poświęcenie żłóbka.
  8. W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego, o północy – Pasterka. Pasterka w Łąkiem o godz. 22:00. W Boże Narodzenie (piątek) nie będzie rannej Mszy św. o godz. 7:00.
  9. Sobota w oktawie Narodzenia Pańskiego Święto Świętego Szczepana. W tym dniu będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na KUL. Nabożeństwo kolędowe przy żłóbku o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich do śpiewania kolęd.
  10. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się o pokój w naszych rodzinach, w Ojczyźnie i na świecie.
  11. Spotkanie Opłatkowe katechetów w poniedziałek o godz. 16:30.
  12. Spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza we wtorek o godz. 19:00.
  13. Plan kolędy będzie w całości podany w Internecie. 27 grudnia od godz. 13:00 Osiedle Słoneczne i ulica Raj.
  14. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Józefa Kulse oraz śp. Annę Szyszka. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.