XXX Niedziela Zwykła, 23.10.2016 r.

1        Dziś o godz. 19:00 koncert Chóru HARMONIA oraz Strzeleńskiej Orkiestry Dętej OSP.

2        Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwach różańcowych.

3        W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do MBNP a w piątek nabożeństwo ku czci  Krzyża Świętego.

4        W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne i jednorazowe na miesiąc listopad, które odmawiane będą od 2 listopada o godz. 17:30, przyjmujemy również pokładne za naszych zmarłych (zmarli w roku 1996 i lat wcześniejszych).

5        We wtorek  o godz. 16:30 koncert dziecięcego chórku parafialnego i zakończenie warsztatów wokalnych „Śpiewać każde dziecko może”.

6        31 października o godz. 19:30 odbędzie się „Noc Świętych”. Po modlitwie w kościele odbędzie się procesja eucharystyczna na stary cmentarz. Przypominamy, że Uroczystość Wszystkich Świętych skłania wierzących do chrześcijańskiego przeżywania tajemnicy śmierci i radości dziedzictwa Królestwa Bożego.

7        W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Helenę Ostrowską, Jerzego PawłowskiegoKazimierę Chojnacką, z ul. Kasprowicza 6/2, której pogrzeb odbędzie się we wtorek, Msza Święta o godz. 12:00, pogrzeb o godz. 13:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.