IV Niedziela Adwentu 18.12.2016 r.

 1. Dziś do południa między Mszami Świętymi spowiedź, po południu od godz. 17:00 do 19:00. Po Mszach Świętych będzie czynne biuro parafialne natomiast w salce przed biurem będzie wystawiony kiermasz świąteczny przygotowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej „Radosne Serca” z Bielic.
 2. Roraty do piątku o godzinie 18:00.
 3. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie opłatkowe katechetów.
 5. W środę o godz. 19:00 spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza.
 6. Do skarbony pod chórem zbieramy ofiary dla najuboższych parafian na święta Bożego Narodzenia, natomiast w biurze parafialnym można nabywać opłatki, kartki świąteczne oraz świece Caritas na stół wigilijny.
 7. Wydawanie darów dla najuboższych w środę od godz. 16:00.
 8. Spowiedź Adwentowa dla chorych będzie w piątek 23 grudnia po rannej 
 9. Mszy św.
 10. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od godz. 17:00 do 20:00.
 11. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Do południa o godz. 7:00 rano Msza Święta, ostatnia okazja do spowiedzi świętej. Po południu o godz. 15:30 Uroczysta Msza św. Wigilii Bożego Narodzenia. Zapraszamy dzieci i osoby starsze. Po Mszy św. nastąpi poświęcenie żłóbka.
 12. W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego, o północy – Pasterka. Pasterka w Łąkiem o godz. 22:00. W Boże Narodzenie nie będzie rannej Mszy św. o godz. 7:00.
 13. Harcerze z Drużyny Nieprzetartego Szlaku przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Strzelnie we wtorek o godz. 18:00 wniosą Betlejemskie Światło Pokoju. Również na Rynku przy choince harcerze będą rozdawali chętnym mieszkańcom Światełko Betlejemskie do swoich lampionów.
 14. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Tadeusza Jarzyńskiego.  Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.