III Niedziela Wielkanocna, 30.04.2017 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii. Na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I-Komunijnych.

2. Dziś również Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.

3. Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa majowe, poświęcone Matce Najświętszej codziennie przed wieczorną Mszą św. o godz. 17:30. Proszę o uczestnictwo w nabożeństwach szczególnie dzieci i młodzieży. Codziennie będą się odbywały nabożeństwa na wsiach.

4. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego, o godz. 11:30 uroczysta Msza Święte za Ojczyznę.

5. Za dwa tygodnie w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 11:30. Zwracamy się z prośbą do parafian żeby wybrali inną godzinę Mszy Świętej aby umożliwić rodzicom i rodzinom dzieci I-szo Komunijnych wzięcie bezpośredniego udziału w uroczystości.

6. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.

7. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne.

8. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśccu cierpiące. Po Mszy Św. spotkanie żywego różańca.

9. W pierwszą sobotę miesiąca po rannej Mszy  Św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej. Księża udają się do chorych, których prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

10. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Kazimierz Markiewicza. Tę duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.