XXII Niedziela Zwykła, 3.09.2017 r.

1. Dzisiaj Dziękczynienie Panu Bogu za plony na Mszy Świętej o godz. 11:30. Zbiórka z wieńcami dożynkowymi o godz. 11:00 na Rynku. Po Mszy Świętej dożynkowej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.
  2. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  3. W poniedziałek Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8:00. Na Mszy Świętej o godz. 18:00 poświęcenie tornistrów dla kl. I.
  4. Spotkanie katechetów  w czwartek o godz. 16:30.
  5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 Nabożeństwo Godzina Święta a na Mszy Św. o godz. 18:00 modlimy sie w intencji powołań.
  6. W piątek o godz. 17:00 spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego.
  7. W piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Na Mszy Świętej o godz. 18:00 poświęcenie ziarna.
  8. Spotkanie chórku parafialnego w sobotę o godz. 10:30.
  9. 10 września pielgrzymka do Gietrzwałdu i Olsztyna, wyjazd o godz. 5:00, prosimy zabrać ze sobą prowiant, parasol i krzesełko.
  10. Spotkanie ministrantów i lektorów oraz wszystkich chłopców, którzy chcieliby rozpocząć służbę przy Ołtarzu 6 września (środa) o godz. 19.00.
  11. Zarząd Oddziału  PTTK  Strzelno  wspólnie  z  Parafią  św. Trójcy  zapraszają  na  pielgrzymki  rowerowe. W  dniu  8.09.17 rok  do KLASZTORU  W   BIENISZEWIENA   ODPUST  OJCÓW KAMEDUŁÓW. W dniu   10.09  do    SANKTUARIUM MATKI  BOŻEJ ŁASKAWEJ  W PIERANIU. W  drodze  powrotnej  spotkanie  przy  kawie  w  Pałacu Kobylniki.
  12. Za tydzień II niedziela miesiaca – składka przeznaczona na cele inwestycyjne.
  13. Wszystkim Parafianom, Gościom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże!