Święto Chrztu Pańskiego 31.12.2017 r.

  1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny – zakończenie Starego Roku, o godz. 18:00 Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwy na zakończenie roku. Natomiast wieczorem o godz. 23:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja aż do godz. 24:00, zakończona błogosławieństwem.
  2. Jutro Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Święte według porządku niedzielnego.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, po Mszy Świętej spotkanie opłatkowe Żywego Różańca.
  5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:30 spowiedź dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
  6. W piątek o godz. 19:00 spotkanie bożonarodzeniowe pielgrzymów pieszych i rowerowych.
  7. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św.  według porządku niedzielnego, poświęconą kredą oznaczamy nasze drzwi. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na pomoc dla polskich misjonarzy. O godz. 11:00 na Placu Św. Wojciecha zgromadzi się orszak Trzech Króli który przejdzie ulicami miasta do Bazyliki gdzie odbędzie się pokłon Panu Jezusowi w Żłóbku i wszyscy będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 11:30. Zachęcamy rodziców z dziećmi przebranymi w stroje karnawałowe (królów i królowe, księżniczki itp.) do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
  8. W sobotę o godz. 17:00 spotkanie opłatkowe Klubu Dobrego Rolnika.
  9. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, jest to pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 18:00. O godz. 16:00 spotkanie kolędowe przy Żłóbku.
  10. W tym tygodniu Pań Bóg powołał do Siebie śp. Waldemara Zimińskiego. Tę duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.