III Niedziela Zwykła, 27.01.2019 r.

1. Dziś zbieramy ofiary do puszek dla misjonarzy pochodzących z naszej Archidiecezji. O godz. 16:00 ostatnie spotkanie kolędowe przy Żłóbku.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, po Mszy Świętej spotkanie żywego różańca.
  3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16:30.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 6:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Akt oddania się Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosko, w piątek Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej.
  6. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, na Mszach Świętych o godz. 7:00 i 10:00 poświęcenie świec.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych i poświęcenie świec. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  8. Spotkania dla narzeczonych będą odbywać sie od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu.
  9. Od lutego we wtorki i czwartki będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 18:30.
  10. Osoby korzystające z pomocy żywnościowej Caritas zapraszamy we wtorek o godz. 16:00 na pokaz gotowania do kawiarenki.
  11. Klub Dobrego Rolnika zaprasza w sobotę o godz. 17:00 na kolejne spotkanie: „Dalsze finansowanie rolnictwa ze  środków UE”.