1. Serdecznie dziękujemy ks. klerykowi Kamilowi Świątkowi za pełna gorliwości posługę podczas praktyk duszpasterskich w naszej parafii i życzymy wielu darów Ducha Świętego w nowym roku akademickim w gnieźnieńskim seminarium! Bóg zapłać!
  2. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 6:30 różaniec oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej, księża w tym dniu udają się do chorych.
  3. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, codziennie o godz. 17.30.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej.
  5. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Michała Sulińskiego, Marka Kruszewskiego, Włodzimierza Koszelę i Stanisława Słowińskiego. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
  6. Wszystkim Parafianom i Naszym Gościom życzę wielu Łask Bożych w nowym tygodniu.

Szczęść Boże!