1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 18:00. Zbiórka do puszek na Seminarium Duchowne w Gnieźnie.
  2. Różaniec z wymieniankami jeszcze w dniach 06,07,08 listopada o godz. 17:30.
  3. W piątek Święto Niepodległości, Msze Święte według porządku niedzielnego. O godz. 10:30 uroczystości na starym cmentarzu przy Pomniku Poległych Powstańców. Następnie uroczysta Msza Święta za Ojczyznę o godz. 11.30. Natomiast po Mszy Św. sprawowanej o godz. 18.00 w kościele odbędzie się występ zespołu śpiewaczego z Domu Kultury w Strzelnie, który przygotował patriotyczny program słowno-muzyczny. Zapraszamy.
  4. Ks. Prymas udziela wiernym z archidiecezji gnieźnieńskiej oraz wszystkim przebywającym na terenie archidiecezji gnieźnieńskiej w Święto Niepodległości 11 listopada 2022 dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru tego dnia. Korzystających z dyspensy zachęca do modlitwy w intencji Ojca Św. i uczynków miłosierdzia. 
  5. W niedzielę 13 dzień miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej Różaniec Fatimski.
  6. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka na cele inwestycyjno – remontowe. Spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych na Mszy Świętej o godz. 11:30.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie: śp. Ryszarda Kaszaka, Stanisława Łojewskiego, Andrzeja Własiuka, Adama Kopeć, Marię Brzuszczak. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
  8. Sołtys Sławska Dolnego zaprasza na zebranie w świetlicy wiejskiej 7 listopada o godz.18.30  w sprawie dofinansowania i niższych rachunków za prąd i ciepło.
  9. Wszystkim Parafianom i Naszym Gościom życzymy wielu Łask Bożych w nowym tygodniu

                                                 Szczęść Boże!