1. Dziś przypada II Niedziela wielkanocna czyli Święto Miłosierdzia Bożego. To święto rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać tym, którzy brali udział przez 9. dni w nowennie przygotowującej do dzisiejszego święta. Jesteśmy także wdzięczni Panu Bogu i ludziom za to, że mamy w naszej parafii relikwie św. Faustyny Kowalskiej – Apostołki Miłosierdzia Bożego. Za jej wstawiennictwem powierzamy Dobremu i Miłosiernemu Bogu całą naszą parafię. 
  2. W ubiegły piątek dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. miały pierwszą spowiedź św. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 katecheza dla Rodziców tych dzieci.
  3. Dziś o godz. 15:00 nastąpi uroczyste poświęcenie krzyża na Placu Świętokrzyskim wraz z odmówieniem koronki do Miłosierdzia Bożego.Zapraszamy!
  4. W przyszłą sobotę i niedzielę w Gnieźnie uroczystości ku czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski i archidiecezji. Szczegółowy plan uroczystości na stronie naszej archidiecezji. Jest to również dzień imienin Ks. Prymasa Wojciecha oraz ks. kan. Jerzego. Otoczmy ich naszą modlitwą.       
  5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną i rozpoczyna się obchód Tygodnia Biblijnego.Cieszymy się, że w naszej parafii jest „Szkoła Słowa Bożego”. Uczestników tych spotkań zapraszamy w środę po wieczornej Mszy św. na spotkanie formacyjne.
  6. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
  7. Ks. Proboszcz Krzysztof Tarbicki przebywa na zwolnieniu lekarskim do 30 kwietnia b. r. Prosimy o modlitwę w jego intencji, o powrót do pełni sił i zdrowia.     
  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Kazimierę Nowakowską. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 16:00, liturgia pogrzebu o godz. 17:00 na starym cmentarzu. Tę dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu…

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!