Bóg z miłości do człowieka – grzesznika przychodzi na ziemię, by dać każdemu z nas miłość, pokój i nadzieję. Objawienie Syna Bożego w ludzkim ciele przynosi radosną nowinę odkupienia człowieka. Jezus Chrystus przychodzi na ziemię, by pokonać śmierć, a w zamian dać życie. Niech radosna nowina Narodzenia Bożego przynosi światło na  mroki, niech miłość Boga uzdrawia  serca, a szczęściem, którego każdy z nas pragnie, niech będzie prawda o zbawieniu człowieka. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną codzienność.

  1. Dziś Boże Narodzenie, nie będzie rannej Mszy św. o godz. 7:00.
  2. Jutro poniedziałek  w oktawie Narodzenia Pańskiego Święto Świętego Szczepana. W tym dniu będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na KUL. Nabożeństwo kolędowe przy żłóbku o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich do śpiewania kolęd.
  3. W sobotę 31 grudnia – zakończenie Starego Roku, o godz. 18:00 Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwy na zakończenie roku. Natomiast wieczorem o godz. 23:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja aż do godz. 24:00, zakończona błogosławieństwem.
  4. Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu, podobnie jak niedawno w czasie świąt, wszyscy składamy sobie jak najlepsze życzenia.
  5. Plan kolędy jest w całości podany w Internecie. Od wtorku kolęda na wsiach.