Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 1.01.2017 r.

  • Dziś Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Życzymy wszystkim parafianom pomyślności w Nowym Roku, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. O godz. 16:00 nabożeństwo kolędowy przy żłóbku.
  • Ofiary na pokrycie tegorocznych remontów można składać w biurze parafialnym lub w czasie odwiedzin kolędowych z zaznaczeniem że jest to ofiara na remonty.
  • W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św.  według porządku niedzielnego. Starajmy się przeżyć ten dzień w duchu i nastroju świątecznym, przez uczestniczenie we Mszy św. Poświęconą kredą oznaczymy nasze drzwi. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na pomoc dla polskich misjonarzy.
  • godz. 11:00 na Placu Św. Wojciecha zgromadzi się orszak Trzech Mędrców, który przejdzie ulicami miasta do Bazyliki gdzie odbędzie się pokłon Panu Jezusowi w Żłóbku i wszyscy będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 11:30. Zachęcamy rodziców z dziećmi przebranymi w stroje karnawałowe (królów i królowe, księżniczki itp.) do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Prosimy o przybycie wcześniej, aby wszyscy obecni mogli odebrać korony i śpiewniki.
  • W sobotę o godz. 17:00 Spotkanie Opłatkowe Klubu Dobrego Rolnika.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po rannej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania i Akt Oddania się Matce Bożej.
  • W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Irenę Woźniak, śp. Ryszarda Wojtyniak. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 

  • 1.  Dziś Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Życzymy wszystkim parafianom pomyślności w Nowym Roku, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. O godz. 16:00 nabożeństwo kolędowy przy żłóbku.

2.  Ofiary na pokrycie tegorocznych remontów można składać w biurze parafialnym lub w czasie odwiedzin kolędowych z zaznaczeniem że jest to ofiara na remonty.

3.  W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św.  według porządku niedzielnego. Starajmy się przeżyć ten dzień w duchu i nastroju świątecznym, przez uczestniczenie we Mszy św. Poświęconą kredą oznaczymy nasze drzwi. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na pomoc dla polskich misjonarzy.

·        godz. 11:00 na Placu Św. Wojciecha zgromadzi się orszak Trzech Mędrców, który przejdzie ulicami miasta do Bazyliki gdzie odbędzie się pokłon Panu Jezusowi w Żłóbku i wszyscy będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 11:30. Zachęcamy rodziców z dziećmi przebranymi w stroje karnawałowe (królów i królowe, księżniczki itp.) do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Prosimy o przybycie wcześniej, aby wszyscy obecni mogli odebrać korony i śpiewniki.

4.  W sobotę o godz. 17:00 Spotkanie Opłatkowe Klubu Dobrego Rolnika.

5.  W pierwszą sobotę miesiąca po rannej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania i Akt Oddania się Matce Bożej.

6.  Plan kolędy….

7.  W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Irenę Woźniak, śp. Ryszarda Wojtyniak. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.