VI Niedziela Zwykła 12.02.2017 r.

  1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 10:00 poświęcenie świec dla dzieci I Komunijnych., natomiast o godz. 11:30 Msza Święta połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, którą będzie celebrował Ks. Bp Bogdan Wojtuś. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjno – remontowe w naszym kościele.
  2. W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża św.
  3. W poniedziałek 13 lutego – dzień fatimski. Po mszy św. wieczornej odbędzie się różaniec i procesja fatimska.
  4. Kontynuujemy cykl spotkań z młodzieżą gimnazjalną. W poniedziałek okazja do spowiedzi dla pierwszych klas gimnazjum. We wtorek dla  klas drugich i w środę dla klas trzecich. Uczniowie szkół podstawowych przychodzą w czwartek. Wszystkie spotkania odbędą się o godz. 17.00
  5. W piątek o 19.00 odbędzie się spotkanie robocze dotyczące  Misterium Męki Pańskiej. Do współpracy gorąco  zachęcamy młodzież naszej parafii.
  6. W przyszłą sobotę o godz. 10:00 w Domu Kultury w Strzelnie odbędzie się konferencja: „Probiotyczne preparaty mikrobiologiczne dla współczesnego rolnictwa – 7 lat doświadczeń na Kujawach”. Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników.
  7. 17 lutego o 14:30 odbędzie się kolejna blokada ulic w sprawie obwodnicy, organizatorzy zapraszają chętnych mieszkańców.
  8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp.  Romana Kubskiego i śp. Kazimierza Olejnika, We wtorek odbędzie się pogrzeb śp. Ireny Tomaszewskiej – Msza św. o 10:30, a pogrzeb o 11:30 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.