IV Niedziela Zwykła 29.01.2017 r.

  1. Dziś na każdej Mszy Świętej sprawozdanie pokolędowe.
  2. W czwartek Święto Ofiarowania Pana Jezusa – Matki Bożej Gromnicznej, na każdej Mszy św. poświęcamy gromnice, Msze św. o godz. 7:00, 10:00, 18:00.
  3. W piątek wspomnienie Św. Błażeja, patrona chorób gardła. Na rannej Mszy Św. obrzęd nałożenia świec.
  4. W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża św.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. O godz. 10:00 – Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania się sercu Bożemu. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i Honorowej Straży Serca Bożego.
  6. W I sobotę po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Księża udają się w tym dniu do chorych, których prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.
  7. Klub Dobrego Rolnika zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 17:00 na kolejne spotkanie: Jak uczynić wieś dobrym miejscem do życia. Gośćmi rolników będą prof. Wojciech Knieć oraz pan Ryszard Kierzek.
  8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Jerzego Kwiatkowskiego,śp. Stefanię Łukaszewską, śp. Krzysztofa Brzustowskiego z ul. Kasprowicza 73/7, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek 31 stycznia, Msza Święta o godz. 10:30, pogrzeb o godz. 11:30 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 

1.  Dziś na każdej Mszy Świętej sprawozdanie pokolędowe.

2.  W czwartek Święto Ofiarowania Pana Jezusa – Matki Bożej Gromnicznej, na każdej Mszy św. poświęcamy gromnice, Msze św. o godz. 7:00, 10:00, 18:00.

3.    W piątek wspomnienie Św. Błażeja, patrona chorób gardła. Na rannej Mszy Św. obrzęd nałożenia świec.

4.  W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża św.

5.    W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. O godz. 10:00 – Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania się sercu Bożemu. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i Honorowej Straży Serca Bożego.

6.    W I sobotę po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Księża udają się w tym dniu do chorych, których prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

7.    Klub Dobrego Rolnika zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 17:00 na kolejne spotkanie: Jak uczynić wieś dobrym miejscem do życia. Gośćmi rolników będą prof. Wojciech Knieć oraz pan Ryszard Kierzek.

8.    W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Jerzego Kwiatkowskiego, śp. Stefanię Łukaszewską, śp. Krzysztofa Brzustowskiego z ul. Kasprowicza 73/7, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek 31 stycznia, Msza Święta o godz. 10:30, pogrzeb o godz. 11:30 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.