Zmartwychwstanie Pańskie 16.04.2017 r.

  1. W Wielkanoc Msze św.  o godz. 7:00 – z uroczystą procesją Zmartwychwstania Pańskiego, następne Msze św. o 10:00, 11:30, 18:00.
  2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny wszystkie Msze św. tak jak w niedzielę. Przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na K.U.L.
  3. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  4. Przyszła Niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 17:30 Nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Codziennie o godz. 15:00 trwać będzie Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia.
  5. Wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Grobu Pańskiego i dla najuboższych parafian składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. W czwartek o godz. 14:00 wyjdzie piesza pielgrzymka do Gniezna. Zapraszamy młodzież. Powrót w niedzielę. Koszy 40 zł., zapisy do środy u Ks. Zbigniewa.
  7. Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie oraz Romański Ośrodek Kultury Ottona i Bolesława mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawy prac Jensa Plabilio, nauczyciela, który od kilku lat współpracuje z naszym gimnazjum. Wystawa w Rotundzie Św. Prokopa będzie pierwszą tego typu prezentacją niemieckiego artysty w naszym kraju. Kolejnym efektem podjętej współpracy będzie zaplanowana na jesień ekspozycja prac Jana Harasimowicza w Hanowerze. Wystawę można obejrzeć od 29 kwietnia do końca maja w Rotundzie św. Prokopa. Serdecznie zapraszamy.
  8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Joannę Socha.  Tę dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.