Program spotkań na sezon jesienno-zimowy 2017/18 Klubu Dobrego Rolnika

• 11.XI.2017. godz. 11.30. Msza święta za Ojczyznę godz. 12.30. Wykład inaugurujący
  • 18.XI godz.17.00 Paweł Karpiński – Agropraktyk, Jakub Sobecki – ON-ZIN, Niepołomice – Agromix – Ocena efektywności nawożenia i ochrony roślin w sezonie wegetacyjnym roku 2017.
  • 2.XII Aleksander Bomberski – broker innowacyjności KPODR – Tworzenie i funkcjonowanie grup operacyjnych na rzecz innowacyjności w rolnictwie.
  • 16.XII dr inż. Roman Sass – SITR i KPSW Bydgoszcz – Perspektywy i ocena możliwości rozwoju gospodarstw rolnych w regionie kujawsko-pomorskim.
  • 9.I Spotkanie opłatkowe z zaproszonymi gośćmi już poznanymi i jeszcze niepoznanymi ale oczekiwanymi
  • 20.I prof. Mirosław Nowakowski IHAR Bydgoszcz – Znaczenie międzyplonów jako czynnika nawozowego i fitosanitarnego.
  • 3.II dr inż. Karolina Frąckowiak-Pawlak – Yara – Efektywne nawożenie jako istotny czynnik produkcyjny.
  • 17.II godz. 10.00 Konferencja – Dom Kultury w Strzelnie: Probiotyczne preparaty mikrobiologiczne dla współczesnego rolnictwa – 8 lat doświadczeń na Kujawach.
  • 3.III Zalety konserwującej uprawy gleby – Tibo Perrier – Agri Consult – Jemielno
  • 17.III Regionalny Oddział ARiMR w Toruniu – Dalsze finansowanie rolnictwa ze środków UE.
  • Spotkania zimowe przy kawie odbywają się zawsze w soboty o godz. 17:00 (za wyjątkiem 17.II) w sali Muzeum Ottona i Bolesława na piętrze obok Kościoła Św. Trójcy w Strzelnie.