XXIV Niedziela Zwykła 16.09.2018 r.

  1. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych. O godz. 16:30 na starym cmentarzu Katyńska droga krzyżowa, modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny, zakończenie przy pomniku Ofiar Katynia.
  2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski, w czwartek św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w piątek Święto św. Mateusza.
  3. Serdecznie zapraszamy młodych na spotkanie parafialnej grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19:30.
  4. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży serdecznie zaprasza na Spotkanie Młodych z okazji Święta św. Stanisława Kostki. W tym roku świętujemy 29 września we Wrześni pod hasłem „Oto ja uczeń”.  W programie m. in. spotkania z gośćmi, świadectwa, konferencje, adoracja, czas na spowiedź, Eucharystia a także koncert zespołu „niemaGOtu”. Zapisy u Ks. Daniela.
  5. W dniach od 28 grudnia do 1 stycznia w Madrycie odbędą się coroczne spotkania młodych „TAIZE”. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 18 do 35 lat  do udziału w spotkaniu. Koszt wyjazdu 1500 zł. w tym przejazd, noclegi oraz pełne wyżywienie. Więcej informacji oraz zapisy u Ks. Daniela.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na K.U.L.