XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na K.U.L.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek
    św. Wacława, w sobotę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaela.
  3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Szkoły Słowa Bożego.
  4. Serdecznie zapraszamy młodych na spotkanie parafialnej grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19:30.
  5. Wyjazd na Spotkanie Młodych z okazji Święta św. Stanisława Kostki w sobotę o godz. 10:00. Zapisy do środy u Ks. Daniela.
  6. W sobotę o godz. 11:00 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – klasy VIII oraz III Gimnazjum. Spotkania te są obowiazkowe.
  7. W dniach od 28 grudnia do 1 stycznia w Madrycie odbędą się coroczne spotkania młodych „TAIZE”. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 18 do 35 lat  do udziału w spotkaniu. Koszt wyjazdu 1500 zł. w tym przejazd, noclegi oraz pełne wyżywienie. Więcej informacji oraz zapisy u Ks. Daniela.