1. Jutro rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, codziennie o godz. 17.30.

 2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wtorek Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustynę Kowalską

 3. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.

 4. W czwartek o godz. 16:30 spowiedź dla klas VII, VIII oraz III Gimnazjalnych, natomiast w piątek o godz. 16:30 spowiedź dla nich oraz klas IV, V i VI.

 5. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

 6. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, po Mszy Świętej spotkanie Żywego Różańca.

 7. W pierwszą sobotę miesiąca po rannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej, księża w tym dniu udają się do chorych, Ks. Marcin udaje się do chorych w środę.

 8. Wyjazd na pielgrzymkę w sobotę o godz. 6:15, prosimy zabrać ze sobą świece.

 9. Za tydzień w niedzielę Święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – w naszej parafii Odpust. Suma Odpustowa o godz. 17:00, po której wyruszy procesja do pięciu ołtarzy tajemnic różańcowych. W czasie Mszy Świętej poświęcenie różańców dla dzieci I-komunijnych.

 10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej Odpustowej.

 11. W dniach od 28 grudnia do 1 stycznia w Madrycie odbędą się coroczne spotkania młodych „TAIZE”. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 18 do 35 lat  do udziału w spotkaniu. Koszt wyjazdu 1500 zł. w tym przejazd, noclegi oraz pełne wyżywienie. Więcej informacji oraz zapisy u Ks. Daniela.

 12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Zenona Skoniecznego oraz Janinę Kujawa. Tę dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 13. 13-tego października w sobotę o godz. 16:00 parafia i PTTK Strzelno zaprasza na koncert z okazji jubileuszowego roku 100lecia Odzyskania Niepodległości. Wystąpi Zespół „PARADISO” z Bydgoszczy.