XXVIII Niedziela Zwykła – 14.10.2018 r.

  1. Dziś Dzień Papieski, zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia. O godz. 16:00 koncert z okazji Dnia Papieskiego w 40 rocznicę wyboru na papieża Jana Pawła II. Wystąpią: soliści, chóry z Markowic i Strzelna, Orkiestra OSP i zespół LuxVera.
  2. Dziś w II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe w naszym kościele. Na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Jezusa, we wtorek św. Jadwigę Śląską, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek święto św. Łukasza, w sobotę św. Jana Kantego.
  5. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do M.B.N.P., w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego.
  6. W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne i jednorazowe na miesiąc listopad oraz pokładne za zmarłych z roku 1998 i lat wcześniejszych.
  7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Szkoły Słowa Bożego. Prosimy zabrać ze sobą Biblię.
  8. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19:00.
  9. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów i lektorów.
  10. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Elżbietę Musidłowską, śp. Olgę Maraśkiewicz, której pogrzeb odbędzie się we wtorek, Msza Święta o godz. 15:30, pogrzeb o godz. 16:30 na starym cmentarzu, śp. Władysławę Kuczawską, której pogrzeb odbędzie się w środę, Msza Święta o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.