Uroczystość Najświętszej Trójcy 16.06.2019 r.

 1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy, w naszej parafii Odpust. Suma Odpustowa o godz. 11:30, której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. Krzysztof Kawalerski.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:45.
 3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek św. Alojzego Gonzagę.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej próba generalna dla kandydatów do bierzmowania oraz spowiedź dla nich, świadków i rodziców.
 5. We wtorek w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi Ks. Abp. Wojciech Polak Prymas Polski. O godz. 15:00 na starym cmentarzu modlitwy za zmarłych. O godz. 16:30 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 17:00 Msza Święta Wizytacyjna z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.
 6. W środę o godz. 8:00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.
 7. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte tak jak w niedzielę. O godz. 9:30 Msza Święta a po niej Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy przy Rynku. Tradycyjnie prosimy rodziny o przygotowanie ołtarzy oraz przyozdobienie swoich domów na trasie procesji. Prosimy nie parkować samochodów na ul. Kościelnej i na Rynku w trakcie trwania procesji.
 8. W Oktawie Bożego Ciała codziennie Procesja Eucharystyczna, w dni powszednie po nabożeństwie czerwcowym, w niedziele przed Mszą Święta o godz. 10:00.
 9. Zwolniło się 8 miejsc na pielgrzymkę do Sokółki, zapisać można się do wtorku do południa. Wyjazd w sobotę o godz. 3:15.
 10. Prosimy bardzo o segregację śmieci na cmentarzach.
 11. W dniach od 20 do 23 czerwca odbędą się Norbertańskie Dni Strzelna. Szczegółowy program imprez podany jest na plakatach oraz w Internecie.