1. Msza Święta w niedzielę o godz. 10:00 bedzie transmitowana na Facebooku Parafii oraz kanale YouTube portalu StrzelnoOnline.

Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych w liturgii nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób, wyłączając z tej liczby osoby sprawujące posługę. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Prymasa Msze Święte mają być sprawowane bez udziału innych wiernych, a jedynie z uczestnictwem osób związanych z intencją danej Mszy Świętej.
2. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Msza Święta o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
3. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Codziennie od godz. 10:00 do 11:00, od 17:00 do 18:00, i od 19:00 do 20:00 będą dyżury spowiednicze dla osób pragnących skorzystać z Sakramentu Pokuty.
5. W środę i czwartek od godz. 16:00 do 17:00 będzie wydawanie darów dla osób najuboższych. Osoby chętne do uzyskania pomocy winny dostarczyć do biura parafialnego skierowanie do otrzymania pomocy żywnościowej z Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Z uwagi na fakt, że parafia realizuje ten sam Program Operacyjny Pomocy Żywnościowej, osoby które wcześniej korzystały z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej nie mogą otrzymać darów z parafii.

6. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Reginę Wojciechowską, której pogrzeb odbędzie się w środę, Msza Święta o godz. 10:30, pogrzeb o godz. 11:30 na starym cmentarzu. Tę duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.