Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu 

 1. Dziś gościmy w naszej parafii siostry ze Zgromadzenia św. Katarzyny z Mazur, z miejscowości Siemki koło Kętrzyna.
 2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00
 3. Codziennie okazja do Spowiedzi Świętej przed Mszą św. (rano i wieczorem)
 4. W piątek o godz. 20:30 zapraszamy na Misterium Meki Pańskiej w ogrodach parafialnych po którym rozpocznie się droga krzyżowa. Nie będzie w tym dniu drogi krzyżowej o godz. 17:30.
 5. W sobotę w naszej parafii dzień spowiedzi, spowiedź w godzinach od 9:00 do 11:30 oraz od 15:00 do 17:00. Msze Święte o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.
 6. Za tydzień Niedziela Palmowa poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej, o godz. 9:30 poświecenie palm na Rynku i procesja do kościoła. O godz. 11:30 w Domu Kultury odbędzie się prezentacja „stołów wielkanocnych”.
 7. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka na cele inwestycyjno – remontowe. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 8. Parafia wraz z Miejską Biblioteką publiczną zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Zespół Dawnego klasztoru norbertanek w Strzelnie – Pomnik Historii Polski. Szczegóły można uzyskać w Bibliotece lub u Pana Damiana Rybaka.
 9. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach od 9:00 do 14:00 w budynku Hali Sportowej przy ulicy Topolowej wydawana będzie żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej.
 10. Ksiądz Proboszcz serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego wprowadzenia na urząd Proboszcza i Dziekana. Bóg zapłać za tak wielkie zaangażowanie, okazana życzliwość i modlitwę.
 11. 20 kwietnia w przychodni Medica odbędą się odpłatne badania USG Dopler, szczegóły i rejestracja w przychodni.
 12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Lecha Kawczyńskiego oraz śp. Annę Nowak. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.

Szczęść Boże!