1. Serdecznie dziękujemy wszystkich parafianom i osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie czasu Nawiedzenia Jasnogórskiej Ikony w naszej parafii: – Burmistrzowi Strzelna p. Dariuszowi Chudzińskiemu, Radnym Rady Miejskiej, OSP, pielgrzymom, p. Lidii Chudzińskiej i Stajni Łąkie, członkom PTTK, Orkiestrze Dętej i chórowi Harmonia, p. Adamowi Śmigielskiemu, Policji, Pocztom sztandarowym, delegacjom szkół, jednostek samorządowych, zakładów pracy, Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Strzelnie, szczególnie p. dyrektorowi Jarosławowi Gębala za koordynację działań, Pracownikom portali StrzelnoOnline i Teraz Strzelno, p. Karolowi Rakoniewskiemu, p. Kościelnemu i p. Organiście, Paniom, które posprzątały oraz udekorowały nasz kościół, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Ojcu Rekolekcjoniście, Księżom Wikariuszom, Księdzu Klerykowi. Wszystkim, którzy się przyczynili się do przygotowania tego historycznego wydarzenia: Bóg zapłać!

  2. Ze względu na nawiedzenie Matki Bożej we Wronowach, nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00 w poniedziałek i wtorek. Z tego też powodu Różaniec Fatimski we wtorek po Mszy o godz. 7:00.

  3. Dziś II niedziela miesiąca, składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe. Bóg zapłać za ofiarność.

  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci I-Komunijnych.

  5. Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za młodzież i wychowawców.

  6.  Zapraszamy młodzież, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania. Spotkanie dla osób, które rozpoczynają przygotowanie w środę o godz. 17:00.

  7. Spotkanie ministrantów i lektorów wraz z rodzicami przy grillu w sobotę o godz. 19:00.

  8. 17 września Dzień Golgoty Wschodu – rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę. Pamiętajmy w modlitwie.

  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Przewodnik Katolicki.

  10. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Annę Tomaszewską, Ludwikę Kasza oraz Kazimierza Luberda: Msza pogrzebowa odbędzie się w środę 14 września o 14:00, a pogrzeb na nowym cmentarzu o 15:00. Tych zmarłych oraz wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

  11. Wszystkim Parafianom i Naszym Gościom  życzymy opieki Matki Bożej i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!