1. Dziś I Niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  2. W Wielkim Poście:
    • We wszystkie niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
    • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30, po Mszy św. nabożeństwo ku czci Krzyża Św.
    • Do skarbony na końcu ławek zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, natomiast do skarbonki pod chórem ofiary dla najuboższych parafian na Święta Wielkanocy.
  3. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Modlitw w intencji misjonarzy, zbiórka do puszek na realizację projektów misyjnych w ramach dzieła pomocy Ad Gentes.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 nastąpi poświęcenie książeczek dla dzieci I-komunijnych. Po Mszy Świętej katecheza dla dzieci i rodziców.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca – składka na cele inwestycyjno – remontowe w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Próba przed Misterium Męki Pańskiej odbędzie sie dla grupy męskiej w poniedziałek o 18:30 i w środę o 16:00 w Domu Kultury.
  7.  Dnia 31 marca po Mszy Świętej o godz. 18:00 po raz 4 wyruszy z naszej parafii Ekstremalna Droga Krzyżowa.  Trasa będzie prowadzić do Wójcina przez Miradz i powrót przez Przyjezierze. Długość trasy ok. 33 km. Zapisy u ks. Daniela.
  8. Dekanalny kurs lektora odbędzie się w naszej parafii 18 marca.
  9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Wiktorię Palacz. Msza pogrzebowa o godz. 13.00 w kościele, pogrzeb na Starym Cmentarzu o godz. 14.00. Te duszę i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, szczególnie wszystkim Paniom z okazji przypadającego w środę Dnia Kobiet opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.!