Strzelno, 12 marca 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na
III Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dziś III niedziela Wielkiego Postu.
2. W Wielkim Poście:
– We wszystkie niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30, po Mszy św. nabożeństwo ku czci Krzyża Św.
– Codziennie okazja do Spowiedzi Świętej przed Mszą św. (rano i wieczorem).
– Do skarbony na końcu ławek zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, natomiast do skarbonki pod chórem ofiary dla najuboższych parafian na Święta Wielkanocy.
3. W dzisiejszą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 poświęcenie książeczek dla dzieci I-komunijnych. po Mszy Świętej katecheza dla dzieci i rodziców.
4. Dziś w II niedzielę miesiąca składka inwestycyjno – remontowa, za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
5. W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka, polecajmy Go w naszej modlitwie.
6. W poniedziałek przypada także 13-ty dzień m-ca, po Mszy Świętej wieczornej odmówimy różaniec fatimski.
7. Próba przed Misterium Męki Pańskiej odbędzie sie dla grupy męskiej w poniedziałek o godz. 18:30 w Domu Kultury.
8. Dekanalny kurs lektora odbędzie się 18 marca o godz. 10:00.
9. Dnia 31 marca po Mszy Świętej o godz. 18:00 po raz czwarty wyruszy z naszej parafii Ekstremalna Droga Krzyżowa. Tym razem trasa będzie prowadzić do Wójcina przez Miradz i powrót przez Przyjezierze. Długość trasy ok. 33 km. Zapisy u ks. Daniela.
10. Polecamy wszystkich wiernych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!