1. W Wielkim Poście:
    We wszystkie niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00,
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30, po Mszy św. nabożeństwo ku czci Krzyża Św.,
    Codziennie okazja do Spowiedzi Świętej przed Mszą św. (rano i wieczorem),
    Do skarbony na końcu ławek zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, natomiast do skarbonki pod chórem ofiary dla najuboższych parafian na Święta Wielkanocy.
  2. Spowiedź Wielkanocna w naszej parafii odbędzie się w sobotę 1 kwietnia i 7 kwietnia w Wielki Piątek.
  3. W dzisiejszą niedzielę od godz. 11.45 rozpocznie się darmowe zwiedzanie naszych zabytków z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika. Zapraszamy chętnych.
  4. Generalna próba przed Misterium Męki Pańskiej odbędzie sie w poniedziałek od godz. 17 do 21 w Domu Kultury, obecność obowiązkowa.
  5. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania we wtorek o 18:30 w kościele.
  6. Zapraszamy w piątek o 19:30 do Domu Kultury na Misterium Męki Pańskiej a po nim Droga Krzyżowa ulicami miasta.
  7. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy o godz. 7.00 możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.
  8. Dnia 31 marca po Mszy Świętej o godz. 18:00 po raz czwarty wyruszy z naszej parafii Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapisy u ks. Daniela.
  9. Dziękujemy paniom z porannej grupy modlitewnej za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  10. Za dwa tygodnie Niedziela Palmowa, zapraszamy wszystkie sołectwa, szkoły, organizacje do przygotowania tradycyjnych palm.
  11. W poniedziałek modlimy się o pokój dla świata.
  12. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Józefa a w sobotę uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!