1. Dziękujemy za podjętą inicjatywę całodobowej adoracji NS i rozważaniu 24 godzin Męki Chrystusa. Bóg zapłać.
  2. Rozpoczęły się zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę grupy promienistej ze Strzelna. Formularz do zapisów można pobrać ze strony PPAG lub otrzymać u ks. przewodnika grupy (ks. Julian Wawrzyniak) i dostarczyć do przewodnika do 24 lipca. Do ks. Juliana można także dostarczać intencje, które będą omadlane podczas pielgrzymki i w których to sprawowana będzie każdego dnia Eucharystia. Jeśli chcemy wesprzeć dzieło pielgrzymowania naszej grupy możemy złożyć ofiarę do puszki w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. albo w biurze parafialnym.
  3. 5 sierpnia wyruszy pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę na powitanie pielgrzymów pieszych i rowerowych. Powrót z Jasnej Góry 6 sierpnia po głównej Mszy św. Pielgrzymkowej Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt przejazdu z noclegiem u Sióstr Szarytek 160 zł. Istnieje szansa powrotu pielgrzymów rowerowych. W autobusie rezerwujemy 20 miejsc (koszt powrotu 50 zł).
  4. Zapraszamy na stałe nabożeństwa po Mszach Świętych w ciągu tygodnia: we wtorek do św. Józefa, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek ku czci Krzyża Świętego.
  5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek (15 lipca) św. Bonawenturę, biskupa, doktora Kościoła; we wtorek (16 lipca) NMP z Góry Karmel;
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom oraz Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże!
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Zdzisławę Niedojadło, Jerzego Kuklińskiego oraz zmarł nasz były parafianin Eugeniusz Kabaciński, którego uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę (17 lipca) o godz. 13.00 w kościele i o godz. 14.00 na cmentarzu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.