XVII Niedziela Zwykła  28.07.2013

  1. W okresie letnim przypominamy Biuro Parafialne czynne od godz. 10:00-11:00 i od 16:00-17:00.
  2. Dziś wyrusza XXX Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę: rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 11:30, po której nastąpi wymarsz na pielgrzymkowy szlak. Pielgrzymi zapraszają wszystkich do Siedlimowa na koncert piosenki religijnej na godz. 20:00.
  3. 3 sierpnia przybywa do nas grupa pielgrzymów z Gdańska. Jeśli ktoś chciałby przyjąć pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 17:00 Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. Spowiedź w tym tygodniu: w czwartek Szkoła Podstawowa, w piątek Gimnazjum od godz. 16:30.
  6. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania i akt oddania się Sercu Bożemu.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca po rannej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania i Akt oddania się Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  8. W sobotę wyrusza Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę, rozpoczęcie Pielgrzymki na Mszy Świętej o godz. 7:00.
  9. W ostatnim czasie na naszych cmentarzach dokonano kradzieży pasyjek z krzyży, Policja prosi o kontakt osoby poszkodowane ponieważ część krzyży została odzyskana. Policja przestrzega również wszystkich a szczególnie osoby starsze aby uważały na próby wyłudzeń pieniędzy przez rzekomych krewnych.
  10. 7 sierpnia br. (tj. środa ), w godz. 14.00.-18.00. w Ośrodku Zdrowia w Strzelnie odbędą się płatne badania dopplerowskie naczyń krwionośnych oraz usg tarczycy i prostaty. Szczegółowe informacje oraz zapisy  w Ośrodku Zdrowia . (tel. 52 318 17 27).
  11. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Stanisława Banasika. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.