XVIII Niedziela Zwykła   04.08.2013

  1. Zakończenie pieszej i rowerowej pielgrzymki na Mszy św. w środę o godz. 1800. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele św. Trójcy zorganizowane przez pieszych pielgrzymów, zachęcamy wiernych do licznego udziału.

  2. W czwartek 8 sierpnia tradycyjnie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, gorąco zapraszamy wszystkich parafian i przybyłych na wakacje gości. Msze św. o godz. 7:00, 10:00 (zapraszamy chorych i starszych) i wieczorna 18:00.

  3.  W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się otwarcie wystawy rzeźbiarskiej „Uczeń i mistrz” w muzeum nad kaplicą św. Barbary, zobaczymy prace Jana Harasimowicza i Damiana Rybaka. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

  4.  Do chorych księża udadzą się w sobotę po rannej Mszy św., prosimy o zgłaszanie w biurze parafialnym w godz. 10:00 – 11:00 i 16:00 – 17:00 lub telefonicznie. 

  5.  Za tydzień w niedzielę zbieramy ofiary do puszek dla K.U.L.

  6.  W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Jana Janiszewskiego z Jeziorek i Łucję Wawrzyniak z ul. Gimnazjalnej, tę dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.