Święto Chrztu Pańskiego 8.01.2017 r.

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – na każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Dziś również druga niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe w naszym kościele, za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Nabożeństwo Kolędowe przy Żłóbku dzisiaj o godz. 16:00.

3. W piątek o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy Świętej spotkanie opłatkowe Żywego Różańca. W piątek również 13 dzień miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej Różaniec Fatimski.

4. W sobotę modlimy się i będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu duszę śp. Ks. Radcy Józefa Jabłońskiego w 34 r. śmierci.

5. W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek nabożeństwo ku czci Krzyża św.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

7. Dziękujemy pani Genowefie Januszak z ul. Kościelnej za przekazanie dla czytelników Biblioteki Parafialnej cennych książek.

8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Krystynę Tarczewską i śp. Zdzisław Kowalika  Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.