1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy Świętej.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zapraszamy!
 3. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 4. Dnia 8 maja 1945 r. zakończyła sie II wojna światowa. Wdzięczni za dar pokoju w naszej Ojczyźnie, chcemy modlić się o pokój dla świata i Ukrainy. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy w tej intencji w poniedziałek o godz. 10:00 na cmentarz parafialny.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 11:30. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 16:30.
 6. W środę po Mszy św. ok. 18:45 spotkanie Szkoły Słowa Bożego.
 7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we współpracy z Domem Kultury serdecznie zapraszają lokalną społeczność na wydarzenie „Czytanie Biblii w różnych językach”, które odbędzie się dnia 11 maja tj. czwartek o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Strzelnie. Będzie możliwość posłuchania fragmentów PŚ m.in. w języku narodowym, angielskim, niemieckim, holenderskim, ukraińskim, rosyjskim, łacińskim czytanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli strzeleńskich placówek. 
 8. W sobotę 13. dzień miesiąca, nabożeństwo fatimskie po wieczornej Mszy św. ok. 18:45. 
 9. Za tydzień II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe.
 10. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do Komunii świętej i wielkanocnej spowiedzi.
 11. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
 12. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu…

 Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!