1. Dziś na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii świętej. Dzieci i ich rodziców zapraszamy do sumiennego uczestnictwa w tzw. „białym tygodniu” w nabożeństwach majowych oraz wieczornych Mszach św. Zakończenie „białego tygodnia” w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30. Natomiast dzieci z klas IV, które będą obchodzić rocznicę Komunii świętej zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 10:00. Spowiedź dla tych dzieci oraz ich rodziców w piątek od godz. 17:00.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zapraszamy!
  3. Dziś II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjno – remontowe.
  4. Bardzo dziękujemy Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Strzelnie za pomoc w naprawie ścieków w domu parafialnym, w którym mieszka rodzina z Ukrainy. Podziękowania dla panów Mariusza Mikołajczaka oraz Daniela Konowalika za naprawę systemów nawadniających trawniki na placu przykościelnym, a p. Tomaszowi Mikołajczakowi za skoszenie trawników i pielęgnację bukszpanów („ćma bukszpanowa”). 
  5. Od jutra do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące.
  6. We wtorek jest święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek rozpoczniemy modlitwę nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada 28 maja. 
  7. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do Komunii świętej i wielkanocnej spowiedzi do niedzieli Trójcy Świętej. 
  8. Spotkanie pieszych pielgrzymów na Jasną Górę w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
  9. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
  10. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu…

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!