1. Dziś na Mszy św. o godz. 11:30 zakończenie „białego tygodnia”, a na Mszy św. o godz. 10:00 dzieci z klas IV będą obchodzić rocznicę I Komunii świętej.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30. Zapraszamy!
 3. Od piątku trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada w przyszłą niedzielę. Tego dnia na Mszy św. o godz. 11:30 będziemy modlić się z podziękowaniem za opiekę nad społeczeństwem Gminy Strzelno oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo.
 4. W środę 24 maja przypada Dzień Modlitw Katolików Całego Świata w Intencji Kościoła w Chinach. 
 5. Pielgrzymów rowerowych zapraszamy na spotkanie do salki katechetycznej w środę po wieczornej Mszy św. na godz. 18:45.
 6. W piątek 26 maja przypada Dzień Matki. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie Mamy do naszej świątyni na wspólną modlitwę czyli na uroczystą Mszę św. na godz. 20:00 połączoną z nabożeństwem majowym, apelem jasnogórskim oraz śpiewem pięknych pieśni maryjnych. W tym dniu, czyli w piątek, wyjątkowo nie będzie nabożeństwa majowego o godz. 17:30. Wszystkim Mamom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wdzięczności i miłości ze strony swoich dzieci. Wszystkie zmarłe Mamy polecamy Bożemu miłosierdziu.
 7. W sobotę, w katedrze gnieźnieńskiej diakon Kacper Politowski przyjmie święcenia prezbiteratu, a w niedzielę w swojej rodzinnej parafii we Wójcinie odprawi prymicyjną Mszę św. Ks. Neoprezbiterowi życzymy obfitości łask Bożych i cieszymy się, że 4 czerwca czyli w niedzielę Trójcy Świętej – dzień odpustu, odprawi w naszej parafii sumę odpustową. 
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy Koncert w ramach Jubileuszu 90-lecia Szkoły Muzycznej w Inowrocławiu. Wystąpią soliści-śpiewacy, kwintet akordeonowy, chóry i orkiestra pod dyrekcją Moniki Wilkiewicz i Grażyny Wolter-Kaźmierczak. W programie m.in. utwory Aleksandry Brejzy i Marcina Kopczyńskiego specjalnie napisane na tę okazję. Zapraszamy serdecznie!
 9. Hospicjum „Pola nadziei”, na które zbieraliśmy ofiary w niedzielę Dobrego Pasterza przysłało do parafii podziękowania. Zebraliśmy 933 zł. Bóg zapłać naszym Parafianom za ofiarność na ten cel!      
 10. Od jutra z pomocą Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu będziemy porządkować ogrody norbertańskie.  
 11. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
 12. W ubiegłym tygodniu pogrzebem katolickim pożegnaliśmy: śp. +Zofię Nowak oraz śp. +Wacława Grobelnego. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu…

 Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!