1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna, w dni powszednie w czasie nabożeństwa czerwcowego, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:00.
  2. Ks. Prefektowi Danielowi, który obchodzi dzisiaj 7. rocznicę święceń, składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.    
  3. Dziś II niedziela miesiąca. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjno-remontowe.
  4. W tym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła: w poniedziałek – bł. Jana Nepomucena Chrzana, we wtorek – św. Antoniego z Padwy, w środę – bł. Michała Kozala, w czwartek – bł. Jolantę, w sobotę Niepokalane Serce NMP.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała: nabożeństwo czerwcowe, Msza św., procesja do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: pierwszy – Żywy Różaniec, drugi – Służba Liturgiczna, trzeci – rodzice i dzieci I-komunijne, czwarty – pielgrzymi rowerowi. Po procesji poświęcenie wianków. Prosimy nie parkować w tym dniu samochodów na placu przed kościołem. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na uroczystość Bożego Ciała jak i tym, którzy udekorowali swoje domy na trasie procesji. Dziękujemy Nadleśnictwu Miradz za piękne i okazałe brzozy oraz p. Przemysławowi Zowczakowi za ich przywiezienie także dla parafii we Wronowach. Dziękujemy tym, którzy wykonali różnego rodzaju prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. 
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów. Po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna. W tym dniu nie ma postu.
  7. W przyszłą niedzielę, dnia 18 czerwca w naszej Parafii oraz Gminie odbędzie się konferencja zatytułowana „Współcześni Niezłomni”. Rozpocznie ją uroczysta Eucharystia o godz. 11:30, a następnie Poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka oraz Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński przy udziale Poczty Polskiej S.A. serdecznie zapraszają na spotkanie do Domu Kultury w Strzelnie, na którym będzie prezentowana kartka pocztowa emisji: „Sztuka Sakralna – Kościół Świętej Trójcy i Najświętszej Marii Panny w Strzelnie oraz prezentacja znaczka pocztowego z wizerunkiem Abp Antoniego Baraniaka”. Bardzo serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie! 
  8. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
  9. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!

18_06_NIEZŁOMNI