1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45.
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła: w środę – św. Ireneusza biskupa i męczennika.
  3. W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o godz. 10:00.   
  4. Ks. Prymas dokonał zmian personalnych w naszej parafii. W związku z tym 2 lipca, czyli w niedzielę, na Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się uroczyste wprowadzenie ks. Jana Kwiatkowskiego na urząd proboszcza tutejszej Parafii oraz powitanie ks. Marcina Modrzyńskiego. Uroczystościom będzie przewodniczył Ks. Biskup Radosław Orchowicz. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  5. W piątek zapraszamy na wieczorną Mszę św., którą odprawi ks. Marcin z podziękowaniem Panu Bogu za posługę duszpasterską w tutejszej Parafii.      
  6. W dniach z 26 na 27 czerwca (pon-wt) na terenie naszej Parafii zatrzyma się pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę z Bydgoszczy z parafii Św. Józefa Rzemieślnika ze swoim proboszczem ks. Bogusławem Konieczką. Hasło pielgrzymki: „Bydgoski Józef na Jasną Górę”. Przyjazd pielgrzymów w poniedziałek ok. godz. 17:00, o 18:30 „polowa kolacja” na wzgórzu św. Wojciecha, a o godz. 20:30 zapraszamy do świątyni na Nieszpory połączone z apelem jasnogórskim. We wtorek o godz. 7:00 Msza św. z jutrznią. Zapraszamy naszych Parafian do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.        
  7. W tym tygodniu I sobota miesiąca, o godz. 6:30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Ks. Daniel uda sie z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o ich telefoniczne zgłaszanie w biurze parafialnym.
  8. Zapisy na Jubileuszową 40. Pielgrzymkę ze Strzelna na Jasną Górę, która odbędzie się od 28 lipca do 6 sierpnia. Całkowity koszt pielgrzymki 200 zł. Zapisy w biurze parafialnym lub księdza Daniela.
  9. Jest do nabycia prasa religijna – „Przewodnik katolicki”.
  10. Pogrzebem katolickim pożegnaliśmy śp. +Zenonę Szubarga. Przeszła do wieczności śp +Barbara Brzezińska, której pogrzeb odbędzie się  w środę, Msza św. o godz. 9:00, liturgia pogrzebu o godz. 10:00 na starym cmentarzu. Zmarł śp. +Mieczysław Romianowski, którego pogrzeb odbędzie się w środę, Msza św. o godz. 11:00, liturgia pogrzebu o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!